Skip to content Skip to footer

РЕГЛАМЕНТ ДОСВІДУ ART BOX

§ 1

ПОПЕРЕДНІ ПОЛОЖЕННЯ

 1. Положення визначає правила, що застосовуються в зоні мультимедійного простору Art Box Experience, розташованого в будівлі Fabryka Norblina за адресою: ul.Żelazna 51/53 у Варшаві, оператором якого є Art Box Gallery Spółka Akcyjna з зареєстрованим офісом. у Варшаві,
  а також правила продажу квитків на виставки чи заходи, що проводяться в Art Box Experience.
 2. Кожна особа, яка перебуває на території Art Box Experience, зобов’язана дотримуватися положень цього документа, зокрема кожна особа, яка бере участь у виставках чи заходах, організованих у Art Box Experience.

§ 2

ВИЗНАЧЕННЯ

 1. Визначення та терміни, що використовуються в Положенні, слід розуміти так:

“квиток”                     означає документ, що підтверджує укладення договору з Компанією та дає власнику право на участь у конкретній Виставці чи Заході. Квиток містить інформацію про назву, дату та час проведення Виставки чи Заходу.
Квиток дає право на разовий вхід на Виставку чи Захід.

“Прайс лист”              засобиінформацію, надану Art Box Experience у приміщенні Галереї або на веб-сайті: www.artboxexperience.com щодо цін на окремі квитки, а також щодо прав на знижки.

“Галерея”                    означає мультимедійний виставковий простірą Art Box Experience, що знаходиться в будівлі Norblin Factory на вулиці Żelazna 51/53
у Варшаві.

«Група

Організовано”             означає організовану групу клієнтів, що складається зне менше 10 (десяти) осіб.

«Група

Організовано

школа”                        означає організовану групу, що складається з учнів дитячого садка,
початкових і середніх шкіл з їх опікунами.

“Касовий апарат”      – стаціонарний пункт продажу квитків, розташований на території Галереї.

“клієнт”                                  означає будь-яку особу, яка купує квиток на виставку чи подію.

“Споживач”                 засобифізична особа, яка вчиняє правочин, безпосередньо не пов’язаний з її підприємницькою чи професійною діяльністю, або фізична особа, якій імперативними нормами закону надані права споживача, лише в обсязі отриманих прав.

“Статут”                   означає ці положення Art Box Experience.

“Репертуар”               означає перелік Виставок або Подій, що відбуваються в приміщенні Art Box Experience, із зазначенням назви, дати та часу запланованого початку окремих Виставок або Подій.

“GDPR”                        засобиРегламент (ЄС) 2016/679 Європейського Парламенту та Ради
від 27 квітня 2016 року про захист фізичних осіб у зв’язку
щодо обробки персональних даних і вільного переміщення таких даних, а також про скасування Директиви 95/46/EC (Загальний регламент захисту даних).

“Сервіс”                       означає веб-сайт, що дозволяє придбати квитки на певну виставку чи подію через Інтернет, доступний на веб-сайтіоператор продажу квитків, обраний Art Box Experience

“Компанія”                  засобиArt Box Gallery Spółka Akcyjna з зареєстрованим офісом у Варшаві,
адреса: вул. Żelazna 51/53, 00-841 Варшава, внесений до реєстру підприємців, який веде Окружний суд Столичного міста Варшави Варшави
у Варшаві, 13-й комерційний відділ Національного судового реєстру за номером KRS: 0000858691, NIP: 5213903496, REGON: 386704839.
Компанію також можна називати «Art Box Experience».

“Подія”                        засоби, організовані Компанієюабо третя сторона, подія, відмінна від Виставки, включаючи кінопокази, концерти, кінопокази, зустрічі, лекції, семінари, трансляції або ретрансляції спортивних подій, освітніх і музичних заходів або інших видів заходів, що відбуваються в Галереї.

“Виставка”                 засобимультимедійна виставка на різні теми, організована Компанією, та супутні освітні чи культурні програми, що проводяться в Art Box Experience.

“Запрошення”             засобидокумент, виданий Компанією, що дає право його власнику брати участь у певній Виставці чи Заході шляхом обміну на Квиток у касі Галереї. Запрошення також може називатися «Ваучер».

 • Якщо інше не зазначено в Регламенті, будь-який термін, використаний у заяві чи повідомленні, поданому на основі Регламенту або у зв’язку з ним, матиме значення, надане йому Регламентом у такій заяві чи повідомленні.
 • Назви, використані в Регламенті, служать лише для полегшення використання Регламенту і не впливають на його тлумачення.
 • Усі вирази в однині, що використовуються в Положенні, включають також множину
  і навпаки.

§ 3

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯДОСВІД ART BOX

 1. Вхід до зони Art Box Experience та участь у Виставці чи Заході можливі лише після пред’явлення дійсного Квитка, Ваучера чи Запрошення, що дає право на участь у конкретній Виставці чи Заході.
 2. Репертуар Art Box Experience доступний у приміщенні Art Box Experience та на веб-сайті www.artboxexperience.com.
 3. Компанія залишає за собою право змінювати репертуар, а також скасовувати окремі виставки чи заходи без пояснення причини.
 4. Фотографувати інтер’єр Галереї дозволяється тільки для особистого використання Клієнта.
 5. На території Галереї заборонено:
  1. фотографування інтер’єру Галереї в комерційних цілях;
  1. організація будь-яких виступів, продуктових сесій, прес-інтерв’ю,
   медійні сесії;
  1. внесення будь-якої професійної відео- та фототехніки;
  1. запис у комерційних цілях за допомогою будь-якого обладнання, проекцій виставок чи подій чи інших аудіовізуальних творів, що демонструються в Галереї, а також перебігу виставок чи подій, як шляхом запису зображення, так і звуку за допомогою будь-яких пристроїв відеозапису, зокрема камер, мобільних телефонів і мікрофони;
  1. використання спалаху, штатива або подібних аксесуарів;
  1. вносити та вживати харчові продукти чи алкогольні напої;
  1. проносити небезпечні предмети і речовини, зокрема зброю, гострі інструменти, вибухові та піротехнічні засоби, легкозаймисті матеріали,
   їдкі та хімічні речовини;
  1. внесення великогабаритних речей, зокрема багажу, велосипедів, самокатів чи скейтбордів;
  1. внесення та вживання наркотичних або психотропних речовин;
  1. знайомство з тваринами, за винятком собак-поводирів для сліпих;
  1. розпалювати багаття, палити тютюнові вироби або використовувати електронні сигарети чи подібні пристрої;
  1. поведінка, що порушує хід Виставки чи Заходу, зокрема полягає в голосній розмові, розмові по телефону, програванні музики;
  1. знищення майна, в тому числі об’єктів та обладнання Галереї, зокрема шляхом проникнення до приміщення Галереї у взутті, яке може пошкодити підлогу (наприклад, взуття на високих підборах);
  1. проведення комерційної, маркетингової діяльності або діяльності з придбання.
 6. Будь-які відхилення від заборон, викладених у абзаці п’ятому цього параграфа, потребують згоди Art Box Experience. Щоб отримати згоду, будь ласка, зв’яжіться з Компанією по телефону чи особисто, або надішліть запит на електронну адресу: info@artboxexperience.com , включно з описом обсягу звільнення від заборон. Надсилання запиту не означає згоди Art Box Experience.
 7. Art Box Experience не має гардеробу під охороною, тому не несе відповідальності за залишені там речі. Клієнти зобов’язані не залишати в Галереї жодних речей, у тому числі особистих. Компанія не несе відповідальності за речі, залишені на території Art Box Experience.
 8. На виставках або заходах можуть використовуватися світлові та звукові ефекти, які можуть вплинути на самопочуття деяких відвідувачів. Тому їх не рекомендують людям, які страждають на епілепсію, тривожні розлади, хвороби серця, судоми або чутливість до миготливого світла, а також людям, які можуть легко втратити рівновагу.
 9. У разі затримки початку Виставки або скасування Виставки з технічних причин Замовник може отримати новий Квиток на наступну дату Виставки або повернути сплачену за Квиток вартість.
 10. Неповнолітні віком до 13 (тринадцяти) років можуть перебувати на території Art Box Experience тільки під наглядом дорослих.
 11. Відповідальність за шкоду, заподіяну неповнолітніми, несуть їхні батьки або особи, які їх замінюють.
 12. Після виходу з Виставки чи Заходу неможливо повернутися на підставі того самого квитка.
 13. У разі невиконання Замовником положень Регламенту, співробітники Art Box Experience мають право закликати Замовника припинити порушення Регламенту. Якщо дзвінок залишиться неефективним, співробітники Art Box Experience мають право вимагати від Клієнта залишити простір Art Box Experience без права повернення оплати за Квиток.
 14. Співробітники Галереї мають право вимагати від Замовника, який грубо порушує Правила, зокрема своєю поведінкою:
 15. порушує комфорт інших відвідувачів або персоналу Art Box Experience,
 16. загрожує безпеці інших людей, які перебувають у Art Box Experience,
 17. перешкоджає або ускладнює іншим клієнтам використання досвіду Art Box, зокрема прийом виставки чи події,
 18. не має квитка.
 19. У випадках, передбачених законодавством, зокрема Законом від 26 жовтня 1982 року про виховання тверезості та протидію алкоголізму (Закон. вісник 1982 р., № 35, пункт 230, зі змінами), Компанія може організовувати виставки та заходи, доступні лише для конкретні групи клієнтів.

§ 4

КВИТКИ

 1. Компанія реалізує Квитки, зазначені в Прейскуранті.
 2. Компанія продає квитки через касу або веб-сайт.
 3. Квитки для організованих груп або організованих шкільних груп можна придбати електронною поштою: education@artboxexperience.com або rezerwacje@artboxexperience.com або за телефоном: +48 728 946 168.
 4. Квиток можна придбати, обмінявши Запрошення на Квиток в касі.
 5. Неповнолітні віком до 5 (п’яти) років мають право на безкоштовний вхід на Виставку чи Захід і не зобов’язані купувати квитки.
 6. Клієнт оплачує придбаний Квиток у такий спосіб:
 7. в касі: готівкою або платіжною карткою;
 8. через Веб-сайт: у спосіб, визначений Веб-сайтом;
 9. у випадку організованих груп або організованих шкільних груп: готівка,
  платіжною карткою або банківським переказом.
 10. Умовою придбання Квитка через Сайт є отримання підтвердження оплати вартості покупки. Одразу після отримання підтвердження транзакції Сервіс надсилає Клієнту на електронну адресу, вказану ним у замовленні Квитка, разом із придбаним Квитком з індивідуальним кодом. Компанія передбачає, що процес отримання підтвердження від веб-сайту може тривати до 30 (тридцяти) хвилин з моменту, коли Клієнт вибирає форму доставки Квитка та приймає замовлення.
 11. Відразу після отримання підтвердження транзакції сервіс надсилає Клієнту на електронну адресу, вказану ним у замовленні, відповідну інформацію разом із придбаним квитком з індивідуальним кодом.
 12. Якщо оплата здійснюється в касі за допомогою платіжної картки, умовою придбання Квитка є попереднє отримання Компанією підтвердження оплати вартості покупки.
 13. У випадку організованих груп або організованих шкільних груп оплата за придбані квитки повинна бути здійснена в день відвідування виставки чи участі в Заході, або в дату, узгоджену з Art Box Experience.
 14. На вимогу Замовника, що повідомляється відповідно до законодавства, зокрема Закону від 11.03.2004 р. «Про податок на товари і послуги» (Закон. вісник, 2004 р., № 54, ст. 535 із змінами),
  Для придбання Квитка Компанія видасть відповідний бухгалтерський документ, зокрема рахунок-фактуру ПДВ або рахунок-проформу.
 15. За додаткову плату можливе відвідування виставки з вихователем.
  Бронювати екскурсію з вихователем необхідно не менше ніж за сім днів, попередньо записавшись на прийом і купивши відповідну послугу. Плата за послугу не повертається у разі відмови від послуг вихователя пізніше ніж за 48 (сорок вісім) годин до відкриття виставки.
 16. Один Квиток дає право лише одному Клієнту брати участь у Виставці чи Заході,
  якщо в типі придбаного спеціального або рекламного квитка не зазначено інше. Квиток дає вам право на участь у певній виставці чи події, яка має відбутися в певну дату
  і годину.
 17. Ціни на квитки на окремі Виставки чи Події визначаються Компанією окремо для кожної Виставки чи Події та надаються Клієнтам у Прейскуранті на веб-сайті www.artboxexperience.com, через Веб-сайт і в касі.
 18. Сервіс Art Box Experience має право вимагати від Клієнта пред’явлення документа, що дає право на придбання пільгового квитка, квитка для інваліда або пенсіонера. У разі відмови від надання вищезазначених документів Клієнт зобов’язаний доплатити різницю між ціною звичайного квитка та пільгового квитка, квитка для інваліда чи пенсіонера, сімейного квитка.
 19. Компанія не несе відповідальності за надання Клієнтом неправильної адреси електронної пошти або неправильного номера телефону на Веб-сайті, що призвело до затримки входу Клієнта на виставку чи подію та необхідності вручну знайти транзакцію купівлі квитка цим Клієнтом. .
 20. Замовник зобов’язаний пред’явити Квиток на вимогу співробітників Art Box Experience при вході на Виставку чи Захід та зберігати його протягом усього часу проведення Виставки чи Заходу, а також пред’являти Квиток на кожну вимогу співробітники Art Box Experience.
 21. Квиток, який нерозбірливий або пошкоджений таким чином, що неможливо прочитати дані, що містяться в ньому, може бути визнаний персоналом Art Box Experience недійсним і таким, що не дає права на участь у Виставці чи Заході.
 22. Інформацію про години роботи Галереї можна знайти на сайті www.artboxexperience.com або на Сайті та в Касі.

§ 5

ОРГАНІЗАЦІЯ ДЛЯ ОРГАНІЗОВАНИХ ГРУП ТА ШКІЛЬНИХ ГРУП

 1. Організована група, що складається з неповнолітніх, повинна перебувати в Галереї під наглядом принаймні однієї дорослої особи, яка є опікуном Організованої групи.
 2. У випадку організованої шкільної групи, що складається з учнів середньої школи, один дорослий опікун повинен бути максимум на 15 (п’ятнадцять) учнів, а у випадку організованої шкільної групи, що складається з учнів початкової школи, на 10 (десять) учнів.
 3. Опікуни організованої групи або організованої шкільної групи несуть відповідальність за поведінку своїх підопічних і за завдану ними шкоду.
 4. Особа, яка отримує квитки від імені організованої групи або організованої шкільної групи, зобов’язана надати номер транзакції та підтвердження оплати.
 5. Відвідування виставки організованими групами разом з вихователем може зараховуватися не більше ніж:
 6. 30 осіб – Організовані шкільні групи;
 7. 40 осіб – інші організовані групи.
 8. У разі замовлення екскурсії по Виставці з вихователем, у разі запізнення організованої групи більше ніж на 15 хвилин, вихователь має право відмовитися від послуги без повернення вартості екскурсії.

§ 6

ПРОДАЖ ПРОДУКЦІЇ ТА АЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ

 1. Клієнт має можливість придбати продукти харчування або алкогольні напої в торговому центрі.
 2. Забороняється продаж алкогольних напоїв особам у нетверезому стані та неповнолітнім віком до 18 (вісімнадцяти років).
 3. На територію Виставки заборонено проносити продукти харчування та алкогольні напої.

§ 7

ПОВЕРНЕННЯ КВИТКІВ

 1. Art Box Experience має право скасувати виставку чи подію без пояснення причини. Клієнтам, які придбали квитки на скасовану виставку чи подію, Компанія відшкодує вартість квитка, сплачену за квиток у квитковій касі або на веб-сайті.
 2. Компанія повідомляє, що відповідно до ст. 38 сек. 1 пункту 12 Закону від 30 травня 2014 р. про права споживачів (Закон. вісник 2014 р., п. 827, зі змінами), право на відмову від договору, укладеного поза приміщенням або дистанційного договору, не має Споживач щодо договору. про надання послуг, пов’язаних з проведенням розважальних, спортивних або культурних заходів, якщо договором визначено день або строк надання послуг.
 3. У разі повернення квитків, придбаних через касу, для повернення сплаченої вартості Клієнту необхідно:
 4. звіт в касу,
 5. введіть ідентифікаційний номер транзакції придбаного квитка,
 6. показати документ, що підтверджує купівлю квитка.
 7. У разі повернення Квитків, придбаних через Веб-сайт, правила та спосіб повернення регулюються правилами Веб-сайту, доступними на веб-сайті Веб-сайту, де була здійснена покупка.
 8. У разі повернення квитків, придбаних організованою групою або організованою шкільною групою, для отримання відшкодування сплаченої вартості Клієнт повинен:
 9. зайти в Касу або залишити заявку на повернення на електронну адресу: education@artboxexperience.com або info@artboxexperience.com ,
 10. введіть ідентифікаційний номер транзакції придбаного квитка.
 11. Запрошення поверненню та обміну не підлягають.
 12. У разі повернення квитків, придбаних за купоном або ваучером, відмінним від Запрошення, купони або ваучери не підлягають поверненню та не можуть бути використані повторно.
 13. Обмін квитка на іншу дату Виставки чи Заходу можливий у наступних ситуаціях:
 14. Виставка чи Захід не відбудуться з вини Компанії,
 15. У випадку Клієнтів, крім організованих груп або організованих шкільних груп, – якщо запит на зміну дати подано до каси продажу квитків принаймні за 48 (сорок вісім) годин до дати та часу відвідування, зазначених у квитку;
 16. У випадку організованих груп або організованих шкільних груп – якщо запит на зміну дати надсилається електронною поштою на адресу: recepcja@artboxexperience.com ( у випадку організованих шкільних груп) або info@artboxexperience.com ( у випадку організованих груп) протягом 7 (семи) днів до дати візиту, зазначеної у квитку.

§ 8

СКАРГИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ВІДПОВІДНІСТЬ СЕРВІСУ ДОГОВОРУ

 1. Скарги щодо виставок, подій чи квитків, які пропонує Компанія, слід надсилати електронною поштою: info@artboxexperience.com .
 2. Скарги щодо квитків і онлайн-платежів, здійснених через Веб-сайт, слід подавати відповідно до правил Веб-сайту.
 3. Скарги щодо купівлі Квитків і онлайн-платежів, здійснених через Веб-сайт, розглядаються оператором Веб-сайту на умовах, викладених у правилах Веб-сайту, через який була здійснена покупка.
 4. Скарга повинна містити:
 5. Дані клієнта разом з адресою для листування або адресою електронної пошти,
 6. дата участі у виставці чи заході або дата придбання квитка,
 7. опис предмета скарги.
 8. Компанія надає письмову відповідь на скаргу на вказану адресу для листування або електронною поштою не пізніше ніж протягом 14 (чотирнадцяти) днів з моменту її отримання. У разі скарги, поданої Клієнтом, який є Споживачем,
  якщо Компанія не відповідає на скаргу протягом вищезазначеного терміну, вона розглядається
  що скаргу прийнято.
 9. У разі невиконання або неналежного виконання Компанією зобов’язань, що випливають з договору або Регламенту, Компанія зобов’язана відшкодувати шкоду, заподіяну Клієнту, якщо невиконання або неналежне виконання не є результатом обставин за які Компанія не несе відповідальності.

§ 9

ПОЗАСУДОВІ СПОСОБИ РОЗГЛЯДУ СКАРГ ТА СТРАЖДАЮЧИХ ПОЗОВІВ

 1. Компанія повідомляє, що Клієнт, який є Споживачем, може використовувати позасудовий спосіб розгляду претензій та подання претензій.
 2. Детальна інформація щодо можливості Клієнта, який є Споживачем, використовувати позасудові способи розгляду скарг та відшкодування, а також правила доступу до цих процедур доступна в офісах та на веб-сайтах районних (міських) уповноважених з прав споживачів, громадських організацій (до статутних завдань яких входить захист прав споживачів), провінційних інспекцій торговельної інспекції та на таких веб-сайтах Управління конкуренції та захисту прав споживачів:

– http://www.uokik.gov.pl/spory_konsumenckie.php

– http://www.uokik.gov.pl/sprawy_indywidualne.php

– http://www.uokik.gov.pl/wazne_adresy.php.

 • Використання позасудових засобів розгляду скарг і розгляду претензій є добровільним для Компанії або Клієнта. Ця інформація не є зобов’язанням Компанії щодо використання позасудових методів вирішення суперечок.

§ 10

МОНІТОРИНГ ТА БЕЗПЕКА

 1. Компанія повідомляє, що на території Галереї ведеться моніторинг.
 2. Моніторинг здійснюється з метою забезпечення безпеки клієнтів, роботи Галереї, захисту власності, а також для визначення відповідальності, подання претензій або захисту від претензій.
 3. Записи зберігаються протягом 30 (тридцяти) днів з дати їх запису.
 4. Обробка персональних даних у зв’язку із записом зображення за допомогою камер відеоспостереження відбувається на умовах, визначених окремим документом.

§ 11

ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

 1. Компанія заявляє, що положення закону – як GDPR, так і Закону від 10 травня 2018 року про захист персональних даних (Законодавчий вісник 2018 року, пункт 1000, зі змінами) уповноважують Компанію обробляти персональні дані Клієнтів.
 2. Адміністратором персональних даних є Art Box Experience. Зверніться до Компанії у зв’язку
  з обробкою персональних даних за телефоном: +48 511 228 779 або електронною поштою: marta@artboxexperience.com .
 3. Компанія може вимагати надання персональних даних, крім зазначених у пункті 1) вище, коли це необхідно для реалізації права або виконання обов’язку, що випливає із закону;
 4. персональні дані надаються Компанії у формі заяви Клієнта або отримання персональних даних під час виконання договору;
 5. збір, запис, упорядкування, структурування, зберігання, адаптація або модифікація, завантаження, перегляд, використання, розголошення шляхом надсилання, розповсюдження або іншим чином надання доступу, коригування або поєднання, обмеження, видалення або знищення персональних даних є їх обробкою;
 6. персональні дані оброблятимуться з метою виконання договору, тобто для того, щоб Клієнт міг взяти участь у Виставці чи Заході. Надання персональних даних – це:
 7. необхідні для оформлення замовлення Квитків – відповідно до ст. 6 сек. 1 л. b GDPR;
 8. необхідні для цілей законних інтересів, які переслідує Товариство (забезпечення розгляду можливих претензій; внутрішні потреби Товариства – облік, звітність) – відповідно до ст. 6 сек. 1 л. f GDPR;
 9. надання персональних даних в обсязі, визначеному пунктом 1) вище, необхідно для того, щоб розмістити замовлення на Квитки. Надання інших персональних даних (на підставі згоди Клієнта) є добровільним, і згода на обробку таких персональних даних може бути відкликана в будь-який час, однак це не впливає на законність обробки до відкликання згоди;
 10. персональні дані зберігатимуться протягом періоду, необхідного для цих цілей
  від законних інтересів, які переслідує Компанія (забезпечення здійснення можливих позовів) – відповідно до ст. 6 сек. 1 л. f GDPR;
 11. персональні дані обробляються лише працівниками або постійними співробітниками Компанії, письмово уповноваженими Компанією, з метою виконання договору.
  Особи, уповноважені на обробку таких даних, зобов’язані зберігати їх у таємниці;
 12. персональні дані передаються або можуть бути передані таким категоріям організацій:
 13. постачальники послуг, що забезпечують Компанію технічними та організаційними рішеннями, що дозволяють укладати договори з клієнтами та керувати організацією Компанії,
 14. постачальники юридичних і консультаційних послуг і ті, хто підтримує Компанію в розгляді належних позовів (зокрема, юридичні фірми, колекторські компанії),
 15. інші суб’єкти, яким Компанією доручено обробку персональних даних із збереженням повної гарантії безпеки персональних даних,

за умови, що всі зазначені суб’єкти матимуть доступ лише до тих персональних даних, які будуть необхідні для виконання їхніх конкретних функцій і лише з метою виконання цих функцій.

 1. Персональні дані можуть бути доступні особам, розташованим за межами Європейського Союзу або Європейської економічної зони. Такі організації можуть бути розташовані в країнах, де чинне законодавство про захист даних забезпечує нижчий рівень захисту, ніж у країні вашого проживання. У вищевказаному випадку Компанія забезпечує належний рівень захисту, зобов’язуючи організації дотримуватися принципів програми «Щит конфіденційності» (у випадку організацій із Сполучених Штатів Америки) або зобов’язуючи юридичну особу підписати таку -називається Типові положення ЄС, затверджені Європейською Комісією;
 2. Персональні дані не підлягають профілюванню;
 3. Замовник має такі права:
 4. право на доступ до ваших даних і отримання їх копії,
 5. право на виправлення (виправлення) ваших персональних даних,
 6. право обмежити обробку персональних даних,
 7. право на видалення персональних даних,
 8. право на передачу персональних даних,
 9. право заперечувати проти обробки персональних даних,
 10. право подати скаргу Голові Управління захисту персональних даних (на адресу Управління захисту персональних даних, вул. Ставки 2, 00 – 193 Варшава).

§ 12

ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

 1. Положення набрало чинності з 27 червня 2023 року.
 2. Положення доступні в Галереї та на сайті: www.artboxexperience.com.
 3. Компанія залишає за собою право в будь-який час вносити зміни в Положення.
 4. Компанія залишає за собою право регулювати правила організації окремих виставок або заходів в окремих положеннях. Вищевикладене також стосується правил, що діють у Галереї у зв’язку з введенням надзвичайного епідемічного стану або стану епідемії,
  зокрема через пандемію COVID-19.
 5. У питаннях, не охоплених Регламентом, застосовуються загальноприйнятні положення польського законодавства, зокрема Закон від 23 квітня 1964 р. Цивільний кодекс (Закон. вісник 1964 р., № 16, п. 93, зі змінами) та Закон від 30 травня 2014 р. про права споживачів (Закон. вісник 2014 р., ст. 827 із змінами).
 6. Будь-які суперечки, що виникають або можуть виникнути у зв’язку з Регламентом, вирішуватимуться польським судом загальної юрисдикції, компетентним відповідно до положень Закону від 17 листопада 1964 р. Цивільно-процесуальний кодекс (Вісник законів 1964 р., № 43, пункт 296 , зі змінами).