Skip to content Skip to footer
wystawa-retro-warszawa-artbox-expierience-2

ЩОПОНЕДІЛКА ТА ЩОВІВТОРКА ПОВЕРТАЄТЬСЯ УЛЮБЛЕНА ВИСТАВКА!

Мультисенсорна виставка RETRO WARSAW, створена на основі цифрових реконструкцій архівних кадрів, повертає нас до гамірного, музичного та барвистого світу міжвоєнної столиці, воскрешаючи світ, який, здавалося, зник назавжди.

Завдяки інноваційній 360-градусній проекційній системі відвідувачі можуть зануритися у повсякденне життя міжвоєнної Варшави, відчути її ритм, неповторну атмосферу та колорит.

Над проекціями працювали фахівці з візуальних ефектів світового рівня, зокрема експерти студії Platige Image.

Автор саундтреку – Ян Млинарський.
Тривалість екскурсії: 40 хвилин +

Партнери виставки:

Dom Spotkań z Historią
FINA
Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN

Muzeum Fabryki Norblina
Muzeum Warszawy
Stołeczny Konserwator Zabytków

Уявіть собі Варшаву в період її розквіту. Жваві вулиці міжвоєнних років. Рух і метушня. Хто б не хотів хоча б на мить перенестися до тодішньої столиці? А що, якби це було можливо? Ретро-Варшава тепер відкрита для вас.

Місто оживає. І ти знаходишся в самому його центрі. Ретро-Варшава – це історія, створена протягом одного дня – від сходу до заходу сонця. Прогулюючись її вулицями, ви відкриєте для себе ще більше таємниць Варшави міжвоєнного періоду.

Блукаючи вуличками міста, ви відвідаєте фабрику Норбліна та палац Саських. Ви опинитеся в клубі, ресторані та послухаєте сольний концерт.

Здійсніть подорож до ретро-Варшави разом з Art Box Experience. Доторкніться до її історії через абсолютно новий імерсивний досвід.

Здійсніть подорож до ретро-Варшави разом з Art Box Experience.

Відкрийте для себе її історію через абсолютно новий імерсивний досвід.

Ретро-Варшава – це історія, яку ми створили, використовуючи архівні фільми та фотографії. Завдяки технології штучного інтелекту ми надали їм абсолютно нового змісту, поєднавши їх з найсучаснішими анімаційними техніками.

Ця незабутня подорож до столиці займе у вас близько 40 хвилин.