Skip to content Skip to footer

Ми - багатофункціональний імерсивний простір, де на перетині мистецтво створюються унікальні мультисенсорні видовища - виставки, перформанси, концерти, а також пам'ятні події.

Ми даруємо досвід надзвичайних зустрічей, обмін ідеями, світ нових вражень.

Завітайте до нас і перевірте, що таке Art Box Experience!

На площі 800 м2 ми створили простір, який пропонує майже необмежені можливості дизайну завдяки використанню новітніх технологій. Найсучасніші проектори та інтегровані рухомі екрани оживляють оцифровані зображення у найвищій доступній роздільній здатності. Вони супроводжуються сферичним звуковим супроводом.

Ультрасучасна імерсивна система проекції на 360° дозволяє учасникам заходу повністю зануритися в необмежений спектр мультисенсорних вражень, створених за допомогою передових технологій. Ми спустимося в глибини океанів, опинимося в самому серці яскравих тропічних джунглів або опинимося на галасливій вулиці довоєнної Варшави. Тільки глядачеві вирішувати, в яку подорож він або вона вирушить.

Відкрийте для себе світ нових вражень!

Складна система з десятків найсучасніших проекторів та інтегрованих рухомих екранів оживляє оцифровані зображення на 800 м2.

Місія

За допомогою технологій ми розширюємо межі пізнання. Ми навчаємо та розважаємо через мультисенсорний досвід. Ми віримо, що завдяки нашій діяльності та технологіям, знання та навчання стануть доступними, як ніколи раніше, а розваги не лише приноситимуть задоволення, але й відкриватимуть та сенсибілізуватимуть. Через невідомі досі досвіди та відчуття вона збагатить знання про світ і про нас самих. Мультисенсорні виставки на теми мистецтва, історії, культури, науки та екології розробляються в ART BOX EXPERIENCE у співпраці з авторитетами з різних сфер, щоб навчати, надихати, захоплювати та дарувати значну дозу незабутніх вражень.

Імерсивний простір

Що таке занурення? Це процес занурення органів чуття у віртуальну реальність. За допомогою передових технологій мапінгу відеопроекції на 360° екрани та найякісніших звукових систем цифрові художники створюють середовище, яке залучає глядача до досвіду.

Це саме те, що ми пропонуємо в ART BOX EXPERIENCE – повне занурення у вир кольорів, форм і текстур світу мистецтва, міжвоєнної Варшави, тропічних джунглів, захоплюючих візуальних експериментів або розслабленого споглядання. Гіперреальний досвід посилюється завдяки світловідбиваючій підлозі.

Місцезнаходження

ART BOX EXPERIENCE – це сучасний та безпечний простір: величезний об’єм, ефективна система вентиляції та повітрообміну, а також рішення, пристосовані для людей з інвалідністю.
Вхідні квитки продаються в обмеженій кількості на певні години.

Фабрика Norblin, в якій знаходиться ART BOX EXPERIENCE, розташована в самому центрі варшавського району Воля. Це сучасний простір в історичному місці, якому понад 200 років, який зараз є розважальним, культурним та діловим центром, що поєднує пам’ять про минуле з сучасними технологіями. Ви можете знайти нас на другому поверсі.

Команда

Ми – група пристрасних та досвідчених митців з різних галузей: візуального мистецтва, анімації, технологій, освіти, медіа та спеціальних подій, які гарантують, що ART BOX EXPERIENCE забезпечує наших глядачів високоякісними розвагами щодня з пристрастю та знанням справи.

Joanna Kowalkowska

CEO

Piotr Sikora

Założyciel / Founder

Mateusz Labuda

Vice President / Wiceprezes

Magda Narczewska

Financial Director / Dyrektor Finansowa

Anna Kozioł

Manager

Marta Roszkowska

Administracja

Antoni Sikora

Producer / Producent

Ola Kresowska

Education / Edukacja

Maria Stolarska

Education / Edukacja

Ryszard Rogocki

Tech & Events / Technologia i Eventy

Karolina Młynarz

Kierowniczka Marketingu

Maria Broedner

Asystent Marketingu