Skip to content Skip to footer
dziadek-do-orzechow-art-box-warszawa-wystawa1

Час чудес

наближається!
Пориньте у різдвяну історію “Лускунчик” у небачених раніше декораціях.

Art Box не збавляє обертів і продовжує дарувати своїм глядачам незабутні розваги на найвищому рівні. Після вражаючих виставок “Ретро Варшава”, “Врятуймо планету – Збережемо планету” та “Імерсивний Моне та імпресіоністи”, які побачили десятки тисяч глядачів, настав час для по-справжньому святкової казки, сповненої дива!

Прем’єра імерсивного “Лускунчика” відбудеться 17 листопада!

Сніг за вікном, тепло каміна, запашна ялинка та історія про відважну Клару, яка бореться з Мишачим королем у казці, збагаченій прекрасною музикою – Лускунчик. Зимова країна чудес ідеально підходить для всієї родини! Імерсивна, тобто така, що дозволяє повністю зануритися у створений світ, мультисенсорна подія заснована на відомому балеті Петра Чайковського. Цього разу ви побачите класичну казку в ефектному диснеївському стилі!

Балет розповідає про пригоди семирічної Клари, яка в різдвяну ніч знаходить Лускунчика під ялинкою. З усіх подарунків їй найбільше подобається саме цей, тому вона забирає його до себе на дачу. Дівчинка засинає, і їй сниться Країна Солодощів, де разом з Принцом, на якого перетворився Лускунчик, вона повинна протистояти зловісному Мишачому Королю. Цей семиголовий узурпатор хоче забрати всі солодощі собі! Чи вдасться йому це?

Ця казка розбурхує уяву багатьох поколінь і є однією з найулюбленіших різдвяних історій. Вона супроводжується численними атракціями, які об’єднують покоління у спільних веселощах.

Вперше в Польщі ви зможете випробувати хіт імерсивних виставок – завдяки найсучаснішим відео- та анімаційним системам ви зможете доторкнутися до проекцій і взаємодіяти з ними в реальному часі.

КУПИТИ КВИТОК