Skip to content Skip to footer

Oferta dla szkół

Na naszych wystawach prowadzimy rezerwacje grupowe, zwiedzania z przewodnikiem i zajęcia edukacyjne dla grup przedszkolnych i szkolnych. Zwiedzanie ułatwiają darmowe aplikacje i karty pracy dla uczniów. Na każdej wystawie znajdą Państwo także bogate treści edukacyjne. Nasze zajęcia i stworzone do nich materiały powstały by wspomagać edukację najmłodszych i dostosowane są do podstawy programowej Ministerstwo Edukacji i Nauki. Zostały przygotowane we współpracy z ekspertami edukacji artystycznej i metodykami z WCIES.

Kontakt do Działu Edukacji

W sprawie oferty edukacyjnej i rezerwacji biletów grupowych i szkolnych.

Frida Kahlo. Życie Ikony – Biografia Immersyjna 

ZWIEDZANIE GRUPOWE
Frida Kahlo. Życie Ikony – Biografia Immersyjna 

Zapraszamy Państwa na zajęcia dla szkół, otwarte oprowadzania dla publiczności, oprowadzania rodzinne oraz oprowadzania z przewodnikiem na zamówienie. Szczegóły poniżej

ZAJĘCIA DLA SZKÓŁ

Zajęcia dla uczniów szkół podstawowych (klasy VI – VIII)  i ponadpodstawowych. Prowadzone przez doświadczonego edukatora, w interaktywnej formie z wykorzystaniem kart pracy i nowoczesnych narzędzi przekazu wizualnego.

Życie Fridy Kahlo było pełne sprzeczności i kontrowersji. Niesamowita osobowość, wielka artystka o niepowtarzalnym stylu malarskim i ubierania się, żona sławnego malarza i Diego Rivery. Słaba fizycznie, złamana przez chorobę i wypadek, pełna cierpienia i głodu życia, może jednak uchodzić za feministyczną ikonę. Zdawała się prowadzić życie ciche i skromne, jednocześnie uczestniczyła w najważniejszych wydarzeniach XX wieku. Podczas godzinnego spotkania z edukatorem poznamy  niecodzienną, bogatą biografię tej fascynującej ikony sztuki i poznamy bliżej jej twórczość.

Rezerwacja terminu
pod numerami telefonów:
+48 668 864 701+48 728 946 168  e-mail: edukacja@artboxexperience.com
  • czas trwania: 1 godzina
  • obowiązuje bilet wstępu dla grup szkolnych i opłata za przewodnika
  • bilet wstępu dla młodzieży szkolnej: 35 zł/os, opiekunowie wstęp darmowy

Edukator: 200 zł/grupy – w języku polskim, 400 zł/grupy – w języku obcym 

POZNAJ FRIDĘ.
OTWARTE OPROWADZANIA DLA DOROSŁYCH

Frida Kahlo to jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek XX wieku. W Meksyku jest ikoną, na całym świecie jej niezwykłe, pełne nieszczęść i przełomowych wydarzeń życie stanowi fascynację i inspirację dla miłośników sztuki. Była jedną z czołowych twórczyń surrealizmu i sztuki naiwnej. Kluczem do interpretacji jej słynnych autoportretów jest jej biografia. Przyjdź na wystawę i dołącz do otwartych oprowadzań z naszym przewodnikiem. Taka forma zwiedzania pozwoli poszerzyć wiedzę o życiu i twórczości Fridy Kahlo. 

  • W każdą sobotę o godzinie 16:00
  • Czas trwania: ok. 60 minut. 
  • Liczba miejsc ograniczona, obowiązuje bilet na oprowadzanie: Bilet indywidualny – 80 zł, Bilet ulgowy – 70 zł. Bilety dostępne przez Ticket Master

NIEDZIELA W CASA AZUL – OPROWADZANIE RODZINNE

Oprowadzanie po wystawie dostosowane dla dzieci  w wieku 5-12 lat, z elementami animacji. 

Meksykański dom Fridy Kahlo, słynny Niebieski dom (Casa Azul) kryje wiele tajemnic. Dzika przyroda Meksyku, bajecznie kolorowe stroje ludowe, ceremoniały i zwyczaje i jej pełne kolorów obrazy  – podczas rodzinnego oprowadzania poznamy zwyczaje i codzienność najsławniejszej artystki Meksyku, na godzinę przeniesiemy się w immersyjną rzeczywistość.

  • W każdą niedziele o godzinie 11:00 oraz 13:00
  • Czas trwania: ok. 60 minut. 
  • Liczba miejsc ograniczona, obowiązuje bilet na oprowadzanie rodzinne:Bilet rodzinny: 2+2 190 zł. Bilety dostępne przez Ticket Master

OPROWADZANIA Z PRZEWODNIKIEM NA ZAMÓWIENIE

Poznaj wystawę w towarzystwie naszych przewodników. Zamów indywidualne oprowadzanie w dowolnym wybranym terminie.

Rezerwacja terminu pod numerami telefonów: +48 668 864 701 , +48 728 946 168  lub email: edukacja@artboxexperience.com

  • Czas trwania: 1 godz. 

Obowiązuje bilet wstępu do Art Box Experience plus opłata za przewodnika:
200 zł/grupy – w języku polskim
400 zł/grupy – w języku obcym