Skip to content Skip to footer

Oferta dla szkół

Na naszych wystawach prowadzimy rezerwacje grupowe, zwiedzania z przewodnikiem i zajęcia edukacyjne dla grup przedszkolnych i szkolnych. Zwiedzanie ułatwiają darmowe aplikacje i karty pracy dla uczniów. Na każdej wystawie znajdą Państwo także bogate treści edukacyjne. Nasze zajęcia i stworzone do nich materiały powstały by wspomagać edukację najmłodszych i dostosowane są do podstawy programowej Ministerstwo Edukacji i Nauki. Zostały przygotowane we współpracy z ekspertami edukacji artystycznej i metodykami z WCIES.

Kontakt do Działu Edukacji

W sprawie oferty edukacyjnej i rezerwacji biletów grupowych i szkolnych.

ZWIEDZANIE GRUPOWE DZIADEK DO ORZECHÓW

ZIMOWY CUD

Poniedziałek-niedziela: w godzinach otwarcia.

Bilet grupowy normalny: 50 zł/os

Bilet dla ucznia: 35 zł/os, opiekunowie: wstęp darmowy

Zwiedzanie samodzielne z aplikacją.
Dla zwiedzających dostępna sala z treściami edukacyjnymi.

 

WARSZTATY DLA RODZIN
Przy pokazie Dziadek do Orzechów. Zimowy cud
W KAŻDĄ NIEDZIELĘ O 11:00

Prowadzący: Aleksandra Kresowska, Maria Stolarska

Z wielką radością zapraszamy na niezwykłe doświadczenie artystyczne, które połączy magię zwiedzania wystawy Dziadek do Orzechów. Zimowy cud z kreatywnością tworzenia!

Na samym początku warsztatów nasi edukatorzy przez 20 min oprowadzą Was po pierwszej części pokazu. Czeka tam na Was sala multimedialna, a dźwięki i światło przeniosą uczestników do magicznego świata baśni. W nowoczesny i interaktywny sposób odkryjecie dzieje powstania Dziadka do orzechów. Poznacie biografię twórcy opowiadania – E.T.A Hoffmanna, najważniejszych bohaterów bajki oraz podstawowe figury baletowe.

Po zwiedzaniu zapraszamy do części warsztatowej. Gdzie pod okiem edukatorów stworzycie własnego Dziadka do Orzechów, spakujecie prezenty czy też wykonacie ozdoby świąteczne, którą zabierzecie ze sobą do domów. Dajcie upust swojej wyobraźni i stwórzcie unikatowe dzieła sztuki!

Na zakończenie możecie raz jeszcze przenieść się w świat baśni i obejrzeć 35 minutową projekcję w drugiej części wystawy.

Harmonogram:

GRUDZIEŃ

  • 3 grudnia godzina 11:00 MIKOŁAJKI W ART BOX EXPERIENCE! Odwiedź ART BOX EXPERIENCE W MIKOŁAJKOWĄ NIEDZIELĘ  I WEŹ UDZIAŁ W NIEZWYKŁYCH WARSZTATACH


    WARSZTATY WYKONYWANIA ZABAWEK – DZIADKÓW DO ORZECHÓW

  • 10 grudnia godzina 11:00 WARSZTATY PAKOWANIA PREZENTÓW

  • 17 grudnia godzina 11:00 WARSZTATY WYKONYWANIA OZDÓB ŚWIĄTECZNYCH

Całość zwiedzania wraz z częścią warsztatową
zajmie ok. 1,5h

Materiały do warsztatów:
Wszystkie niezbędne materiały zostaną dostarczone na miejscu.

Cena:
130 zł za bilet warsztatowy: opiekun + dziecko
180 za bilet warsztatowy: opiekun + dwoje dzieci

Bilety do kupienia na stronie Ticketmaster.

Ilość miejsc ograniczona! Rezerwujcie swoje miejsca już teraz!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Art Box Gallery S.A., ul. Żelazna 51/53, 00-841 Warszawa