Skip to content Skip to footer

Obecna oferta edukacyjna:

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą edukacyjną, skierowaną do szkół i entuzjastów sztuki. W ramach naszego programu, z dumą prezentujemy Immersyjną Biografię Fridy Kahlo, która pozwala na unikalne doświadczenie i głębsze zrozumienie życia oraz twórczości tej wybitnej artystki.

Z myślą o wsparciu procesu edukacyjnego, przygotowaliśmy specjalne materiały dydaktyczne. Dla uczniów i nauczycieli udostępniamy dokładną prezentację oraz karty pracy, które można łatwo pobrać, korzystając z poniższych przycisków. Materiały te zostały zaprojektowane, aby ułatwić zgłębianie wiedzy o Fridzie Kahlo w sposób interaktywny i angażujący.

Zachęcamy do korzystania z naszych zasobów i doświadczania sztuki na nowo.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą edukacyjną, skierowaną do szkół i entuzjastów sztuki.
W ramach naszego programu, z dumą prezentujemy Immersyjną Biografię Fridy Kahlo, która pozwala na unikalne doświadczenie i głębsze zrozumienie życia oraz twórczości tej wybitnej artystki.
Dla uczniów i nauczycieli udostępniamy dokładną prezentację oraz karty pracy, które można łatwo pobrać, korzystając z poniższych przycisków.

Jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia dla uczniów szkół podstawowych (klasy VI – VIII)  i ponadpodstawowych. Prowadzone przez doświadczonego edukatora, w interaktywnej formie z wykorzystaniem kart pracy i nowoczesnych narzędzi przekazu wizualnego.

Życie Fridy Kahlo było pełne sprzeczności i kontrowersji. Niesamowita osobowość, wielka artystka o niepowtarzalnym stylu malarskim i ubierania się, żona sławnego malarza i Diego Rivery. Słaba fizycznie, złamana przez chorobę i wypadek, pełna cierpienia i głodu życia, może jednak uchodzić za feministyczną ikonę. Zdawała się prowadzić życie ciche i skromne, jednocześnie uczestniczyła w najważniejszych wydarzeniach XX wieku. Podczas godzinnego spotkania z edukatorem poznamy  niecodzienną, bogatą biografię tej fascynującej ikony sztuki i poznamy bliżej jej twórczość.

Jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia dla uczniów szkół podstawowych
(klasy VI – VIII)  i ponadpodstawowych. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonego edukatora, w interaktywnej formie z wykorzystaniem kart pracy i nowoczesnych narzędzi przekazu wizualnego.

Skontaktuj się z nami:


Szczegóły oprowadzania:

Rezerwacja terminu pod numerami telefonów:
+48 668 864 701
+48 728 946 168 

e-mail: edukacja@artboxexperience.com

czas trwania oprowadzania: 1 godzina
Obowiązuje bilet wstępu dla grup szkolnych i opłata za przewodnika

Bilet wstępu dla młodzieży szkolnej:
35 zł/os, opiekunowie wstęp darmowy
Edukator:
200 zł/grupy – w języku polskim,
400 zł/grupy – w języku obcym