Skip to content Skip to footer

Aktualne ceny biletów znajdują się na stronie Art Box Experience w zakładce Wizyta: Wizyta – ArtBox Experience

Tak, bilety sprzedawane są na konkretną godzinę, by uniknąć nadmiernej kumulacji zwiedzających.

Tak, zakupione bilety obowiązują na konkretny dzień oraz godzinę, upoważniają do wejścia na wydarzenie o wybranej porze, w przedziale półgodzinnym, np. 13.00-13.30.

Można przyjść na wystawę o innej godzinie niż godzina podana na bilecie. Jednak trzeba wówczas liczyć się z tym, że osoby posiadające bilety na aktualną godzinę będą miały pierwszeństwo wstępu na wystawę.
O dostępności miejsc informuje zespół naszej recepcji.

Akceptujemy obie formy biletów: wydrukowane oraz w wersji elektronicznej. W trosce o środowisko nie zalecamy drukowania biletów. W recepcji należy okazać ważny bilet w dowolnej postaci w celu zeskanowanie kodu QR lub kodu kreskowego.

W celu zmiany lub przywrócenia wybranej godziny na bilecie należy skontaktować się z platformą Ticketmaster. Jeśli chcesz skontaktować się z operatorem w sprawie złożonego już zamówienia, użyj przycisku Pomoc w informacji o zamówieniu, logując się do Mojego Konta. Instrukcje, jak to zrobić, znajdziesz klikając w link Jak się z nami skontaktować, za pośrednictwem zakładki Moje konto.

Zakupione bilety obowiązują na konkretny dzień oraz godzinę, upoważniają do wejścia na wydarzenie o wybranej porze.
Wszelkich zmian godziny lub daty wizyty na wystawie należy dokonywać bezpośrednio na platformie Ticketmaster.pl. Na głównej stronie operatora znajduje się formularz zgłoszeniowy. Jeśli chcesz skontaktować się z operatorem w sprawie złożonego już zamówienia, użyj przycisku Pomoc w informacji o zamówieniu, logując się do Mojego Konta. Instrukcje, jak to zrobić, znajdziesz klikając w link Jak się z nami skontaktować, za pośrednictwem zakładki Moje konto.

Wszystkie kwestie związane z biletami zakupionymi online należy rozwiązywać poprzez kontakt z Ticketmaster. Na głównej stronie Ticketnmaster znajduje się formularz zgłoszeniowy, najłatwiej jednak zalogować się na Moje konto na platformie Ticketmaster – u dołu strony znajduje się odnośnik do skierowania pytania, wybierając zakładkę zgłoszenia po uprzednim zalogowaniu się na swój profil klienta.

Nie dokonujemy rezerwacji biletów indywidualnych. Zakupu biletów można dokonać online przez operatora Ticketmaster na stronie https://www.ticketmaster.pl/ .

Tak, na zasadach opisanych w regulaminie sprzedawcy: regulaminu Ticketmaster w wypadku biletu zakupionego online. By dokonać zwrotu Biletu, Klient zobowiązany jest do uzupełnienia danych wymaganych treścią Formularza Zwrotu Biletów

Nasi edukatorzy chętnie opowiedzą o ekspozycji.

Na pokaz immersyjny prowadzimy rezerwacje grupowe, zwiedzania z przewodnikiem i zajęcia edukacyjne dla grup przedszkolnych i szkolnych przez kontakt:
Dział Edukacji: edukacja@artboxexperience.com, tel.: +48 668 864 701; +48 728 946 168.

Opłata za przewodnika wynosi: 200 zł/grupa
Bilet grupowy (od 10 osób)
Dla dorosłych 50 zł/os, dodatkowo opłata za przewodnika

Bilet grupowy (do 35 osób)
Dla szkół 35 zł/os, dodatkowo opłata za przewodnika

Nie zwracamy pieniędzy za ewentualną nieobecność któregoś z uczniów.

Zapraszamy do odwiedzania Art. Box Experience cały rok.

W ofercie mamy eleganckie vouchery: 1-osobowe w cenie 80 zł oraz 2-osobowe w cenie 150 zł, które umożliwiają wizyty na wszystkie pokazy organizowane w Art Box Experience w ciągu 12 miesięcy od zakupu. Idealnie nadają się na prezent dla bliskiej osoby.

Na stronie artboxexperience.pl, w zakładce Wizyta – ArtBox Experience znajdziesz aktualne dni i godziny otwarcia:

24.12.23 – zamknięte
25.12.23 – zamknięte
26.12.23otwarte
31.12.23otwarte
1.01.2024 – zamknięte
6.01.2024otwarte

  • Ostatni zwiedzający są wpuszczani na ekspozycje 1 godz. przed zamknięciem pokazu.
  • Odzież wierzchnią i bagaż (m.in. plecaki, torby) należy pozostawić w szatni. Szatnia jest bezpłatna, nie strzeżona.

Fotografowanie i filmowanie na terenie galerii jest możliwe, lecz nie może zakłócać ruchu turystycznego ani przeszkadzać zwiedzającym.

Lubimy zwierzęta, więc przychodź śmiało!

Art Box Experience można zwiedzać z czworonogiem na smyczy, lecz nie może zakłócać to ruchu turystycznego ani przeszkadzać zwiedzającym.

Tak, w naszej w kawiarni zrelaksujesz się zatopiony w otaczającym Cię projekcje przy aromatycznej kawie z pysznym deserem. Natomiast w naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości gadżety związane z miejscem
i tematyką pokazów. Nie zabraknie ulubionych pamiątek świątecznych.

Art. Box Experience znajduje się na 2 piętrze, lecz z łatwością można dostać się do nas windą.

Przestrzeń wystawy nie posiada schodów, ani wystających elementów, typu progi. Na całej przestrzeni pokazu mamy do dyspozycji siedziska (pufy).

U nas możesz zorganizować imprezę firmową lub przyjęcie urodzinowe. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę!  Napisz do nas na adres: eventy@artboxexperience.com. 

Zarezerwuj termin już dziś!

Kontakt z operatorem Ticketmaster:

Strona internetowa https://www.ticketmaster.pl/

Dział Obsługi Użytkownika – Kontakt z Działem Obsługi Użytkownika jest możliwy za pośrednictwem telefonu lub e-mail w Dni robocze od godziny 9:30 do godziny 13:00 Telefon: +48 22 3958700, pomoc.ticketmaster.pl

Kontakt z obsługą w ABE:

Strona internetowa https://artboxexperience.com/kontakt/

Kontakt z Informacją jest możliwy za pośrednictwem telefonu +48 571 030 480 lub e-mail info@artboxexperience.com