Skip to content Skip to footer

Odkryj niezwykłą przestrzeń eventową w prestiżowej Fabryce Norblina!

Wyjątkowe święta w Art Box Experience.

Zaplanuj magiczny bożonarodzeniowy event firmowy w ART BOX EXPERIENCE – pierwszej w Polsce immersyjnej, zaawansowanej technologicznie przestrzeni eventowej mieszczącej się w warszawskiej Fabryce Norblin

Twój niezapomniany event w prestiżowej, neoindustrialnej Fabryce Norblina!

ART BOX EXPERIENCE oferuje przestrzeń i technologie prezentacyjne o potencjale równie nieograniczonym, jak nieograniczona jest ludzka wyobraźnia w wyjątkowym otoczeniu Fabryki Norblina na warszawskiej Woli, w centrum nowego city.

Przestrzeń ART BOX EXPERIENCE stwarza niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne, co sprawia, że możemy zorganizować wydarzenia o różnorodnym charakterze:

  • event firmowy lub prywatny,
  • premierę nowego produktu,
  • uroczystą galę,
  • konferencję prasową,
  • kolację sensoryczną,
  • koncert,
  • pokaz mody fizyczny lub cyfrowy,
  • szkolenia i warsztaty

w niespotykanej nigdzie indziej oprawie wizualnej.

WYSTAWA SPECJALNA

PlayStation

Event

Deloitte

wręczenie nagród

Viva Photo Awards

Event

Horizon4Poland'23

Event

Philipp Plein

W Art Box Experience łączymy wiele światów: rozrywkę, naukę, czy cyfrową technologię. Podobną filozofię wyznaje PHILIPP PLEIN, który jest mariażem sztuki, designu i mody.

Mieliśmy zaszczyt gościć Philippa we własnej osobie na ostatnim evencie poświęconym jego nowemu zapachowi. Premierowo zobaczyliśmy też obrazy inspirowane kolekcją Pleina, stworzone przez artystów Kawai Gallery.

Event

Jaguar

Metamorfoza to drugie imię Art Box Experience. Przestrzeń potrafi dostosować się do wizji artystycznej klienta, dlatego nasze eventy są niepowtarzalne. Tak było też w przypadku imprezy Jaguar, inspirowanej właśnie metamorfozami.

Wśród gości pojawili się artyści: Mirosław Zbrojewicz, Krystyna Prońko, Maciej Zakościelny, Marta Wiejak i Wojciech Brzeziński. To nie była zwykła impreza. To było przeżycie. Taka dewiza przyświeca też na co dzień Art Box Experence, gdzie rozrywka łączy się ze sztuką i technologią, tworząc wielowymiarowe doświadczenia.

Zobaczcie jak wyglądał ten multisensoryczny spektakl artystyczny. Pamiętajcie, że w naszej przestrzeni można ulokować samochód, tak jak w przypadku Jaguara.

Event

Inpost Aftermovie

konferencja prasowa

Play

Bardzo dziękujemy agencja Plej za zaufanie i cieszymy się, że konferencja prasowa PLAY wyszła tak dobrze!

Premiera systemu

Galeco

Galeco to polska firma, która efektywnie konkuruje z potężnymi międzynarodowymi koncernami, a ich najnowszy produkt z pewnością można nazwać innowacyjnym. 

Z dobrych źródeł wiemy, że premiera tego systemu odbiła się szerokim echem w całej branży. Wydarzenie odbyło się w przestrzeni Art Box Experience. Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby dobrze zaprezentować ten nowatorski produkt. I chyba nam się ta sztuka udała.

pokaz mody

H&M x Mugler

Czy to był jeden z najbardziej spektakularnych eventów w naszej przestrzeni? Być może…

Wydarzenie miało specjalny charakter dla marki H&M. Podczas eventu zaprezentowano najnowszą linię ubrań we współpracy z legendarnym francuskim domem mody Mugler. Kolekcja stanowi przedłużenie wielkiego dorobku założyciela marki Thierry’ego Muglera.

Wśród gości między innymi Marina Łuczenko, Maffashion, Natasza Urbańska, Malik Montana, Michał Szpak, i wielu innych…

25-lecie firmy

Platige Image

Czy 25-lecie firmy to ważne wydarzenie? Naszym zdaniem tak. Dlatego warto zadbać o odpowiednią oprawę, a Art Box Experience jest do tego miejscem idealnym.

Wigilia firmowa wcale nie musi być nudna, co udowodniliśmy wspólnie z Platige Image. Ich jubileusz, w połączeniu ze świąteczną atmosferą, zakończył się koncertem jazzowym. Tym sposobem nasza przestrzeń w magiczny sposób przeobraziła się w energetyczną salę koncertową.

20-lecie firmy

People can fly

Koniec ubiegłego roku był dla PCF magiczny. Zespół z całej Europy spotkał się w Warszawie, aby świętować 20-lecie studia i sezon wakacyjny.

To był naprawdę wyjątkowy wieczór – pełen zabawy, tańca i śmiechu.

niesamowity ogród

Bombay Sapphire

Duet Trzupki, Ada Zielińska i Augustynka – tych czterech artystów z zupełnie różnych dziedzin połączyło swoje siły, a efekt można było zobaczyć na wydarzeniu Bombay Sapphire Distillery w Art Box Experience.

Inspiracją wystawy był kolor szafirowego szkła. Pokaz robił wrażenie, bo do wyrażania swoich wizji, artyści wykorzystali najnowocześniejsze technologie wyświetlania animacji, które zapewniamy. Dodatkowo zbudowaliśmy od podstaw ogród, który w całości składał się ze składników ginu Bombay Sapphire. 

multisensoryczna kolacja

Hitachi Digital Forum 2023

Wydarzenie skupiało się na debatach i rozmowach z zaproszonymi gośćmi, a głównym tematem była rola cyfryzacji w obliczu wyzwań, przed jakimi stają przeróżne branże.

Dopełnieniem tego przyszłościowego tematu, była mocno futurystyczna multisensoryczna kolacja, czyli projekcje, które wyświetliliśmy… na stołach gości. Art Box Experience jest jedyną przestrzenią, w której taki pokaz jest możliwy. Tak, sprawdziliśmy to! 

bar w wirtualnej przestrzeni

The HEINEKEN Company i newonce

Wnętrza wirtualnego wydarzenia zaaranżowaliśmy, wypełniając je futurystycznymi instalacjami nawiązującymi do kreacji, jakie stworzył dla Heinekena hiszpański artysta J. Demsky. Zaprojektował on bar w wirtualnej przestrzeni w Decentralandzie (świat 3D online), który potem powstał fizycznie w Madrycie.

W odróżnieniu od początkowo wirtualnego baru Demsky’ego nasz był prawdziwy. Wszyscy goście mogli spróbować Heineken Silver w towarzystwie legendarnej grupy JWP. To było świetne wydarzenie, pokazujące niemal nieograniczone możliwości naszej przestrzeni.

event firmowy

Dyson

Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji przyznania certyfikatu Pozytywnej Opinii
Instytutu Matki i Dziecka jednemu z urządzeń wyprodukowanej przez tę markę.

Nasza przestrzeń dała możliwość zaprezentowania wszystkich najważniejszych wartości firmy, ale też pozwoliła świetnie zaaranżować przestrzeń, która przypominała dom wyposażony w urządzenia firmy Dyson.

gala finalistów

Deloitte

Niezmiernie nam miło, że mogliśmy gościć w Art Box Experience grono finalistów nagrody Deloitte Technology Fast 50 Central Europe w tym wiele spółek pochodzących z Polski.

event

Maybeline

Kilkudionwy event Maybelline New York Stories w Art Box Experience to nowojorska dawka inspiracji, multisensoryczne instalacje. To wyjątkowa, wielofunkcyjna przestrzeń immersyjna, gdzie na styku sztuki, makijażu, technologii cyfrowej i muzyki powstają unikalne multisensoryczne widowiska.

Jeśli jesteś zainteresowany/a - skontaktuj się z nami