Skip to content Skip to footer
dziadek-do-orzechow-art-box-warszawa-wystawa1

Nadchodzi czas cudów!

Zanurz się w świątecznej opowieści „Dziadek do orzechów” w niespotykanej dotąd oprawie. 

Art Box nie zwalnia tempa i wciąż dostarcza swojej publiczności niezapomnianej rozrywki na najwyższym światowym poziomie. Po spektakularnych wystawach Retro Warszawa, Save the planet- Ocalmy planetę i Immersive Monet & Impressionists, które obejrzały dziesiątki tysięcy widzów, pora na prawdziwie świąteczną opowieść pełną cudów!

Premiera immersyjnego Dziadka do orzechów już 17 listopada!

Śnieg za oknem, ciepło kominka, pachnąca choinka i historia dzielnej Klary walczącej z Królem Myszy w baśniowej opowieści wzbogaconej piękną muzyką – Dziadek do orzechów. Zimowy cud to idealna propozycja dla całej rodziny! Immersyjne, czyli pozwalająca w pełni zanurzyć się w wykreowanym świecie, multisensoryczne wydarzenie oparte jest na słynnym balecie Piotra Czajkowskiego. Tym razem klasyczną opowieść zobaczycie w spektakularnym, disneyowskim stylu!

Balet opowiada przygody siedmioletniej Klary, która podczas nocy bożonarodzeniowej znajduje pod choinką dziadka do orzechów. Ze wszystkich prezentów ten podoba jej się najbardziej, więc zabiera go do swojego domku dla latek. Dziewczynka zasypia i śni o Krainie Słodyczy, w której razem z Księciem, w którego zmienił się Dziadek, musi stawić czoła złowrogiemu Królowi Myszy. Ten siedmiogłowy uzurpator chce zagarnąć dla siebie wszystkie słodycze! Czy mu się to uda?

Baśniowa opowieść rozpala wyobraźnię kolejnych pokoleń i jest jedną z ulubionych świątecznych historii. A towarzyszą jej liczne atrakcje, które połączą we wspólnej zabawie pokolenia.

Po raz pierwszy w Polsce, doświadczycie hitu wystaw immersyjnych – dzięki najnowocześniejszym systemowi wideo i animacji dotknięcie projekcji i wejdziecie z nimi w interakcję w czasie rzeczywistym.

KUP BILET

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Art Box Gallery S.A., ul. Żelazna 51/53, 00-841 Warszawa