Skip to content Skip to footer
art-box-experience-dziadek-do-orzechow-warszawa49

Nadchodzi czas cudów!

Zanurz się w świątecznej opowieści „Dziadek do orzechów” w niespotykanej dotąd oprawie. 

Art Box nie zwalnia tempa i wciąż dostarcza swojej publiczności niezapomnianej rozrywki na najwyższym światowym poziomie. Po spektakularnych wystawach Retro Warszawa, Save the planet- Ocalmy planetę i Immersive Monet & Impressionists, które obejrzały dziesiątki tysięcy widzów, pora na prawdziwie świąteczną opowieść pełną cudów!

Premiera immersyjnego Dziadka do orzechów już 17 listopada!

Masz pytania? Sprawdź odpowiedzi do najczęściej zadawanych pytań.

Przestrzeń Art Box Experience znajduje się w Fabryce Norblina na warszawskiej Woli. Jest ona zlokalizowana między ulicami Łucką, Żelazną i Prostą a także na linii między stacjami metra M2 Rondo ONZ i Rondo Daszyńskiego. Gwarantuje to doskonały dojazd:

Transportem publicznym

  • Przystanek Norblin 05 obsługują linie 109 i 178 a także linie nocne N45 i N95,
  • Przystanek Norblin 06 obsługuje linia 157,
  • Do stacji metra Rondo ONZ dojeżdżają autobusy: 109, 160, 174, N12, N13, N14, N16, N21, N44, N46, N62, N63, N64, N71, N95 a także tramwaje: 17, 33, 10 i 41
  • Do stacji metra Rondo Daszyńskiego dojeżdżają tramwaje nr 1, 9, 11, 14, 22, 24, 25

Rowerem
Więcej informacji na temat udogodnień dla rowerzystów oraz parkingu rowerowego w Fabryce Norblina znajdziecie tutaj.

Samochodem
Do dyspozycji gości jest podziemny parking Fabryki Norblina, liczący prawie 500 miejsc. Wjazd znajduje się od ul. Prostej. Aby skorzystać z parkingu, warto pobrać aplikację.

Aktualne dni i godziny otwarcia znajdziesz na stronie Art Box Experience, w zakładce Wizyta: Wizyta – ArtBox Experience

Wystawa przeznaczona jest dla każdej grupy wiekowej, w szczególności jednak zapraszamy rodziny z dziećmi (3-14 lat).

WARSZTATY DLA RODZIN Przy pokazie Dziadek do Orzechów. Zimowy cud.
W KAŻDĄ NIEDZIELĘ O 11:00

Z wielką radością zapraszamy na niezwykłe doświadczenie artystyczne, które połączy magię zwiedzania wystawy Dziadek do Orzechów. Zimowy cud z kreatywnością tworzenia!

Śnieg za oknem, ciepło kominka, pachnąca choinka i historia dzielnej Klary walczącej z Królem Myszy w baśniowej opowieści wzbogaconej piękną muzyką – Dziadek do orzechów. Zimowy cud to idealna propozycja dla całej rodziny! Immersyjne, czyli pozwalająca w pełni zanurzyć się w wykreowanym świecie, multisensoryczne wydarzenie oparte jest na słynnym balecie Piotra Czajkowskiego. Tym razem klasyczną opowieść zobaczycie w spektakularnym, disneyowskim stylu!

Balet opowiada przygody siedmioletniej Klary, która podczas nocy bożonarodzeniowej znajduje pod choinką dziadka do orzechów. Ze wszystkich prezentów ten podoba jej się najbardziej, więc zabiera go do swojego domku dla latek. Dziewczynka zasypia i śni o Krainie Słodyczy, w której razem z Księciem, w którego zmienił się Dziadek, musi stawić czoła złowrogiemu Królowi Myszy. Ten siedmiogłowy uzurpator chce zagarnąć dla siebie wszystkie słodycze! Czy mu się to uda?

Baśniowa opowieść rozpala wyobraźnię kolejnych pokoleń i jest jedną z ulubionych świątecznych historii. A towarzyszą jej liczne atrakcje, które połączą we wspólnej zabawie pokolenia.

Przygotowaliśmy – premierowo w ABE – zabawę technologiczną, która dzięki aplikacji na smartfona pozwala odwiedzającym na interakcje z projekcjami i poszukiwania bohaterów w świecie AR, czyli rozszerzonej rzeczywistości (augmented reality).